Her bir jel kapsül optimize olarak hazırlanmış standardize 46,67 mg Curcumin içerir. Biyo yararlanımı optimize olmamış curcuma tozuna göre 1350 kat daha fazladır. Patentli bir teknolojiyle üretilmiştir.

Fark Yaratan Optimize Curcumin

Daha Optimize

Patentli Biyo Optimize Curcumin İçerir.

Daha Fazla Yararlanım

Biyo yararlanımı optimize olmamış curcuma tozuna göre 1350 kat daha fazladır.

Altın Havan Ödüllü

2014 Yılı İnovatif Ürünü

Zerdeçalın aktif/etken maddesi kurkumindir.

Biyo yararlanımı optimize olmamış curcuma tozuna göre 1350 kat daha fazladır.​

Inflamax 60 Jel Kapsüldür. Her bir jel kapsül optimize olarak hazırlanmış standardize 46,67 mg Curcumin içerir.

Inflamax Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Inflamax Takviye Edici Gıdadır. İlaç Değildir.

Inflamax® Kullanım Kılavuzu: İmuneks Inflamax 60 Kapsül Takviye Edici Gıda

İmuneks Inflamax® standardize edilmiş Optimize Zerdeçöp (Curcumin) içeren kapsüldür. İmuneks Inflamax® her bir kapsülde 46,67 mg Standardize edilmiş Optimize Zerdeçöp (Curcumin) içerir.Günlük azami kullanım 4 kapsüldür:186,68 mg Optimize Zerdeçöp (Curcumin) içerir. İçindekiler: Emülgatör (E433),Jelatin (bovin),tatlandırıcı (E422),etkin madde (Zerdeçöp Turmeric rhizome /Curcuma Longa ekstraktı ),asitlik düzenleyici (E330),su ,renklendirici (E171),renklendirici (E172 ),renklendirici (120),renklendirici (E172) Besin Değerleri (1 Kapsül için): Enerji……18,3 kj, Şeker …..0,53 g, Protein ….0,12 g, Yağ …..0,2 g Beslenme referans değeri yoktur.Kullanım Önerisi: İlk hafta 2 kapsül,akşam 2 kapsül (toplam günde 4 kapsül ) İlerleyen haftalarda; sadece sabah 2 kapsül (toplam günde 2 kapsül )kullanılması tavsiye edilir. Uyarılar: Tavsiye edilen günlük miktarı aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. 4-10 yaş arası kullanıma uygun değildir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. 25 C nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız. Kan sulandırıcı ürünler ile kullanımında dikkat edilmelidir. İthalatçı Firma Adı ve Adresi: İmuneks Farma İlaç San. Ve Tic. A.Ş. Pak İş Merkezi Prof Dr Bülent Tarcan Sok.No :5/1 34349 Gayrettepe Beşiktaş /İstanbul Menşei: Belçika Üretici Firma ve Adresi: Farmamag Amb. San. Ve Tic. AŞ Bağlariçi Cad. No:14 34325 Avcılar/İstanbul adresinde İmuneks Farma İlaç San. Ve Tic. A.Ş.’ye fason olarak üretilmiştir. Net Miktarı:55,2 g e İşletme Kayıt No:TR-34-K-044435 Takviye Edici Gıda Onay No: 000009 – 04.03.2014 Takviye edici gıdadır. İLAÇ DEĞİLDİR.

Inflamax 60 Jel Kapsüldür. Her bir jel kapsül optimize olarak hazırlanmış standardize 46,67 mg Curcumin içerir.

Inflamax kapsül, jelatin (bovin) sığır kaynaklıdır. Inflamax, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı takviye edici gıdadır. İçeriğinde domuz ürünü bulunmamaktadır.

Optimize, vücut için uygun hale getirilmiş anlamına gelir.

 

Zerdeçöp veye zerdeçal curcuminin türkçe adlarıdır. Hint safranı olarak da bilinir. Anavatanı Güney Asya’dır. Diğer isimleri safran kökü, sarıboya, zerdeçav, hint safranıdır.

İlk hafta sabah 2 kapsül, akşam 2 kapsül (toplam günde 4 kapsül) İlerleyen haftalarda; sadece sabah 2 kapsül (toplam günde 2 kapsül) kullanılması tavsiye edilir.

İmuneks Farma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından piyasaya sunulmuştur. İmuneksFarma, İlaç, Gıda takviyesi ve Tıbbi cihaz alanında inovatif ürün portföyüne sahip olan, kökeni; Mustafa Nevzat İlaç Sanayi 1923 tarihindeki kuruluşuna dayanan bir ilaç firmasıdır.

 
 

Inflamax sadece eczanelerde satılır.

İletişim Bilgileri

İmuneks Farma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Engin Pak İş Merkezi
Prof. Dr. Bülent Tarcan Cad.
No:5 34349 Gayrettepe/Beşiktaş/İstanbul/Türkiye

Önemli Uyarı

Bu sitedeki bilgiler hekim veya eczacıya danışma yerine geçmez.