fbpx
Yeni / inovatif ürünler keşfederek, insanların sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri misyonuyla yola çıktık
  • İmuneks Farma Hakkında

Hakkımızda:

İmuneks Farma, İlaç, Gıda takviyesi ve Tıbbi cihaz alanında inovatif ürün portföyüne sahip olan, kökeni; Mustafa Nevzat İlaç Sanayi 1923 tarihindeki kuruluşuna dayanan bir ilaç firmasıdır.

Mustafa Nevzat firması Amgen’a satıldıktan sonra, Mustafa Nevzat’ın eski kurucuları tarafından İmuneks Farma kurulmuştur. Merkezi İstanbul Engin Pak İş Merkezi’dir.

Prof. Mustafa Nevzat Pısak’ın daima en iyiyi yapmayı hedef alan meslek ahlakı ve çalışma hayatında insan unsuruna verdiği büyük değer, bugün de İmuneks Farma’nın temel felsefesini oluşturmaktadır.

Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

İmuneks Farma ile Farkı Hisset

Faydalı fikirler ararız. Çünkü değişim cesaret ister.

Çözüm üretiriz. Tarihimizden aldığımız güç ve deneyimi, insan sağlığı için faydalı hale getirmeye çalışırız.

Araştırmaya önem veririz. Klinik çalışmalara önem veririz. Kendimizi daima yeniler, güncel teknolojiyi takip ederiz.

Teknolojiyi kullanırız. Çağın teknolojisine uygun ve güvenilir tesislerde inovatif ürünler üretmeyi hedefleriz. Kendi oluşturduğumuz ve geliştirmeye devam ettiğimiz yapay zeka platformumuzla, günümüzü ve geleceğimizi kolaylaştırmanın peşindeyiz.

Mutlu çalışırız. Pozitif düşünmenin gücüne inanır, bunu şirket anlayışımıza yansıtırız.

Her canlıya değer veririz. Sosyal sorumluluk projelerinden de bildiğiniz üzere; insanlar için olduğu gibi minik dostlarımızın da daima yanındayız.

Vizyonumuz:

İmuneks Farma’nın Ar&Ge alanında izlediği/inandığı başlıca prensip Hipokrat Yemini ile aynıdır; Zarar Verme! Bu prensip doğrultusunda gayretimiz, etkinliği yüksek, yan etkileri en aza indirgenmiş tedaviler yaratmaktır.  Tarihimizden aldığımız bilgi ve tecrübeyle, insan unsuruna değer vererek, inovatif çözümlerin peşinden gideriz.

Misyonumuz:

Hedefimiz; hastaların yaşamlarında büyük değişiklikler yaratacak, onların yaşam kalitesini artıracak ve karşılanmamış ihtiyaçlarına cevap bulacak tedavileri ve çözümleri keşfetmektir.

 

İmuneks Farma, Amaç İyi Yaşamaksa

İmuneks Farma İlaç San. Ve Tic. A.Ş

Engin Pak İş Merkezi Prof. Dr. Bülent Tarcan Sk. Numara:5 34349
Gayrettepe/Beşiktaş/İstanbul/Türkiye

Image

İstanbul

İmuneks Farma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. Gayrettepe/Beşiktaş/İstanbul

Telefon: +90-212-274-7537
E-posta: info@imuneksfarma.com

Call Now ButtonÇağrı Merkezi