fbpx

Imumax Boğaz Spreyi

Imumax Spray, 16 yaş üstü yetişkinlerde, Imumax Baby&Kids 3 yaş ve üzeri çocuklarda boğaz ağrısının tedavisinde kullanılır. Serbest Virüs Partiküllerini Temizler, Kurutur.

Imumax Baby & Kids Boğaz Spreyi, 3 yaş ve üzeri çocuklarda, özellikle boğaz ağrısının tedavisinde kullanılan filmojen, viskoz, hipertonik bir solüsyondur. Boğaz yüzeyine uygulandığında, Imumax Baby & Kids Boğaz Spreyi, ozmotik olarak etkin bir film tabakası oluşturarak boğazın derin kısımlarından hipotonik sıvıları mekanik etkiyle kendine doğru çeker. Bu dışa doğru güçlü sıvı akışı sayesinde bakteriler, serbest virüs partikülleri, toz partikülleri, ölü hücreler ve hücre kalıntıları dâhil olmak üzere boğaz yüzeyinde mevcut bütün kontaminantları mekanik etki ile ayırarak kurutur. Bu ürün böylece hızlı bir temizleme solüsyonu olarak etki gösterir. Temiz boğaz yüzeyi ortamı lokal savunma mekanizmalarını geliştirerek iyileşme sürecini hızlandırır. Film tabakası ayrıca boğaz yüzeyini tahrişe ve dışarıdan gelen bakteriyel saldırılara karşı korur ve böylece ağrıyı azaltır. Enfeksiyonun başlangıç safhasında uygulandığında, Imumax Baby & Kids Boğaz Spreyi, enfeksiyonun daha fazla gelişim göstermesini önlemeye yardımcı olur.

IMUMAX 16+ Boğaz Spreyi, boğaz ağrısının tedavisinde kullanılan filmojen, viskoz, hipertonik bir solüsyondur. Boğaz yüzeyine uygulandığında, IMUMAX 16+ Boğaz Spreyi, ozmotik olarak etkin bir film tabakası oluşturarak boğazın derin kısımlarından hipotonik sıvıları mekanik etkiyle kendine doğru çeker. Bu dışa doğru güçlü sıvı akışı sayesinde bakteriler, serbest virüs partikülleri, toz partikülleri, ölü hücreler ve hücre kalıntıları dâhil olmak üzere boğaz yüzeyinde mevcut bütün kontaminantları mekanik etkiyle ayırarak kurutur. Bu ürün böylece hızlı bir temizleme solüsyonu olarak etki gösterir. Temiz boğaz yüzeyi ortamı lokal savunma mekanizmalarını geliştirerek iyileşme sürecini hızlandırır. Film tabakası ayrıca boğaz yüzeyini tahrişe ve dışarıdan gelen bakteriyel saldırılara karşı korur ve böylece ağrıyı azaltır. Enfeksiyonun başlangıç safhasında uygulandığında, IMUMAX 16+ Boğaz Spreyi, enfeksiyonun daha fazla gelişim göstermesini önlemeye yardımcı olur.

Ce Belgeli Tıbbi Cihazlardır.

Eczanelerde bulunur.

Haytap & İmuneksFarma İşbirliği

İmuneksFarma, Türkiye’nin en büyük hayvan hakları federasyonu HAYTAP ile bir protokol yaparak, İmuneksFarma’nın projeye katılan eczanelerdeki cirosundan belirlediği oranda, HAYTAP’ın belirlemiş olduğu lokasyonlardaki barınak ve gönüllülere beta-glukan içerikli bağışlarını ulaştırıyorlar. Onlar da ilgili barınaklarda veteriner hekim kontrolünde bu ürünleri sokak hayvanlarına kullandırıyorlar. 

Projeyi destekleyen eczaneler “BU ECZANE SOKAK HAYVANI DOSTUDUR” söylemiyle, Haytap temalı ve raf aralarında “Aldığınız her ürünle sokak hayvanlarına destek oluyorsunuz” mesajlı görsel alanlarına eczanelerinde yer vererek tüketicilere de bu hassasiyetlerini gösteriyorlar.

15 Mayıs 2019’da ilk gönderimizi Haytap’ın belirlemiş olduğu 48 noktaya ulaştırdık. Temmuz 2019’da Haytap’ın belirlediği 35 ayrı noktaya ikinci gönderilerimizi ulaştırıyoruz.

Altın Havan Ödülü Inflamax’ın


Eczacı Dergisi İlaç ve Eczacılık Sektörü Altın Havan Başarı Ödülleri’ni kazananlar belli oldu. Bireysel, kurumsal ve özel olmak üzere 3 ayrı kategoride toplam 23 kişi, kurum ve şirket ödüle layık görüldü.
Eczacı Dergisi tarafından bu yıl 5’nci kez düzenlenen Altın Havan ödül töreninde İmuneks Farma, İnflamax Kapsül ile ‘Yılın inovatif ürünü’ ödülünü kazandı.
OTC ve farma alanında hastaların daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için Ar-Ge yatırımlarıyla sektörde fark yaratan İmuneksFarma, ikinci yılında sektörün en prestijli ödülü Altın Havan’ı kazandı.

BİREYSEL ÖDÜLLER
Yılın Serbest Eczacısı Ödülü: Ecz. Melih Ziya Sezer
Yılın Klinik Eczacısı Ödülü: Ecz. Divin Sevgen Aslan
Genç Girişimci Eczacı Ödülü: Ecz. Gülşah Araman
Eczane Yerleşimi Ödülü: Bursa Ihlamur Eczanesi / Müge Diker
En İyi Dekorasyon Ödülü: Domaç Eczanesi
Akademi Ödülü: Prof. Dr. Ayla Zırh Gürsoy

KURUMSAL ÖDÜLLER
Yılın Ürünü Ödülü: Artcure
Yılın İlaç Dışı Ürünü Ödülü: Hünnap
Yılın İnovatif Ürün Ödülü: Inflamax
Yılın İnovatif Ambalaj Ödülü: Berko kaşık
Eczacılara Hizmet Ödülü: TEİS Adına Ecz. Nurten Saydan ve Samsun Eczacı Odası
Eczacı Danışmanlığı Ödülü: Argevis
Ar-Ge Ödülü: Koçak Farma
Yatırım Ödülü: Onko İlaç
Hizmet Ödülü: Novagenix
Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü: Mardin Eczacı Odası ve Türk Eczacılar Birliği
Yılın Dağıtım Kanalı Ödülü: Selçuk Ecza Deposu
Yılın Eczacılık Kurumu Ödülü: Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Eczacılık Tarihi Çalışması Ödülü: Dioscorides Heykeli (Kültür Bakanlığı
Kozan Belediyesi, Heykeltraş Selçuk Yılmaz, Çini Sanatçısı Semih Kaplan)

ONUR ÖDÜLÜ
Mekin Tanker
LEVENT KAMACIK ÖZEL ÖDÜLÜ
Mustafa Kozanlıoğlu
“GELECEK YATIRIMLARIMIZI ARTIRACAĞIZ”
Altın Havan’da ve özellikle inovasyon alanında ödül almaktan dolayı mutluluklarını dile getiren İmuneksFarma Satış ve Pazarlama Direktörü Doktor Gökhan Demir, şunları kaydetti:
“Sektörde genç bir şirket olmamıza rağmen, köklü bir geçmişten geliyoruz. Şirketimizin kurucuları, Türkiye’den A.B.D’ye FDA onayıyla ürün satan tek Türk şirketi olan Mustafa Nevzat’ın eski ortakları. Bugün sahip olduğumuz patentler, gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge yatırımları ve hastaların kullanımına sunduğumuz ürünlerimiz ile önemli bir başarı yakaladık. Bu başarımızı sektörün duayen isimlerinin jüri olarak yer aldığı ‘Altın Havan’ taçlandırdı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Altın Havan’a layık görülen ürünümüz İnflamax Kapsül, optimize zerdeçöp (curcumin) içeren jel kapsül formunda patentli bir ürün ve bu sayede etkisi normal curcumin içeren ürünlere göre çok daha yüksek. Şirket olarak sektörün gelişmesi, hastaların daha kaliteli bir yaşam sürmeleri için önümüzdeki dönemde de yatırımda hız kesmeyeceğiz. İnovatif ürün çalışmalarımızı artırdık. Önümüzdeki yıl etkili ve yan etkisi azaltılmış ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.”

Read more

Call Now ButtonÇağrı Merkezi