fbpx
Yeni / inovatif ürünler keşfederek, insanların sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri misyonuyla yola çıktık
 • İmuneks Farma Hakkında
 • Firma Geçmişi
 • Vizyon & Değerler
 • Misyon
 • İnovasyon

İmuneks Farma’nın Sağlık Hizmet Alanları:

OTC / Reçetesiz Ürünler:

 • İmuneks Farma’nın sürekli genişleyen ürün portföyünde; İmunoloji, Kulak Burun Boğaz(KBB), Gastroenteroloji, Ortopedi ve Pediatri hizmet alanlarına yönelik ürünler bulunmaktadır. Sadece hastalara yarar sağlayacak özgün ürünleri pazara sunmaktayız. Kendimiz geliştirmediğimizde, dünyada kendi alanlarında pazarın en yaygın ve en beğenilen OTC ürünlerine sahip iş ortaklarımız ile yeni ve özgün ürünleri pazara kazandırmaktayız.

İlaç(RX):

 • Kullanım kolaylığı, yüksek etkinlik ve en aza indirgenmiş yan etkiler; yeni ve üstün ilaç geliştirmede, yerleşmiş bileşenlere değer katan jeneriklerdir.

Ar&Ge:

 • 5 adet orijinal ilaç tedavisi ve 5 adet özgün OTC ürününe ek olarak, 2 adet uluslararası patente sahip ürün ve farklı endikasyonlara sahip patent başvuru protföyüne sahip olan İmuneks Farma; sürekli yeni ve gelişmiş tedavi ve iyileştirme yolları geliştirmektedir.
 • Gelecek Ürünler:

  Ağrı Tedavisi

  Viroloji

  Hepatoloji

  İmmünoloji

  Oftalmoloji

  Onkoloji

İmuneks Farma, 2012 yılında Amgen tarafından satın alınan, Mustafa Nevzat İlaç (FDA onaylı ürünlere sahip tek Türk İlaç firması) eski kurucuları tarafında kurulmuştur. İmuneks Farma  şu an Türkiye’nin en büyük / bilinir OTC markalarında birine sahiptir ve gelecek yatırımlarını Ar&Ge alanında yapmaktadır.

Çeşitli uluslararası ilaç firmalarının yanı sıra jenerik firmalardan kendi alanlarında deneyimli ve dinamik çalışanları ile İmuneks Farma, Ar&Ge ya da satış ekibi olsun, fark yaratan bir takım olmanın ve ortak etik kodların birleştirdiği/bütünleştirdiği bir ekibe sahiptir. Güçlü ekibimizle, insanların sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba gösteriyoruz.

Yeni / inovatif ürünler keşfederek, insanların sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri misyonuyla yola çıktık

İmuneks Farma’nın Ar&Ge alanında izlediği/inandığı başlıca prensip Hipokrat Yemini ile aynıdır; Zarar Verme! Bu prensip doğrultusunda gayretimiz, etkinliği yüksek, yan etkileri en aza indirgenmiş tedaviler yaratmak ve hedefimiz hastaların yaşamlarında büyük değişiklikler yaratacak ve karşılanmamış ihtiyaçlara cevap bulacak hedeflere odaklanmaktır.

İmuneks Farma’nın kapsamlı bir jenerik, inovatif OTC /Reçetesiz ürünlerin yanısıra orjinal, tedaviye yönelik geliştirilmiş, patentli ilaçları da bulunmaktadır.

İmuneks Farma, Amaç İyi Yaşamaksa

İmuneks Farma İlaç San. Ve Tic. A.Ş

Engin Pak İş Merkezi Prof. Dr. Bülent Tarcan Sk. Numara:5 34349
Gayrettepe/Beşiktaş/İstanbul/Türkiye

Image

İstanbul

İmuneks Farma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. Gayrettepe/Beşiktaş/İstanbul

Telefon: +90-212-274-7537
E-posta: info@imuneksfarma.com